NAGRODY I ATRAKCJE LMR 2016

NAGRODY XIII LMR

Sklep Rowerowy NYPEL z Redy   ufundował główną nagrodę, którą rozlosujemy na zakończeniu wręczania nagród wśród wszystkich obecnych zawodników - BON o wartości 1.000zł na zakupy w swoim sklepie.

 

Ponadto wszyscy zwycięscy we wszystkich kategoriach otrzymają bony o wartości:

I  miejsce 200zł

II  miejsce 150zł

III miejsce 100zł

Oczywiście także do wykorzystania w sklepie "Nypel"Reda

 

Rozlosujemy także nagrody rzeczowe otrzymane min. od Powiat Wejherowski, Urząd Miasta Wejherowo, Urząd Gminy Wejherowo , Bruno Tassi Północ, Home&You, Galeria Niespodzianka, APIKO, BORTEX, Burmistrza Miasta Redy, Burmistrza Miasta Rumi.

Na miejscu będzie można skosztować ciepłego posiłku, pysznych pączków i smakowitej lemoniady. Będzie też można skorzystać z atracji towarzyszących. Zawodnicy po ciężkich zmaganiach będą mogli skorzytać z kojącego ból mięśni masażu.

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

  • W trakcie rywalizacji i oczekiwania na wyniki wszystkim zgromadzonym na parkingu leśnym umilać czas będzie zespół "Łajt Skunks". Tak zagrali na zeszłorocznej imprezie.
  • Bawić będziemy się także przy muzyce zespołu "Remont pomp". Tak się prezentują.
  • W trakcie zawodów podziwiać będzie można Fresh bike - wózki rowerowe do produkcji i sprzedaży lemoniady. Ich projektantem i producentem jest wejherowska firma Fresh Bike Sp. z o.o. Świeża lemoniada to zdrowy i pyszny napój, którym w trakcie imprezy będzie można ugasić pragnienie.
  • Gorące pączki towarzyszą nam już po raz kolejny. Pysznych pączków z różnorakim nadzieniem nigdy za wiele, a dostarczy nam je jak co roku Smakołyk Gorące Pączki.
  • Wioska indiańska wraz indianami, malowaniem twarzy w barwy wojenne, strzelanie z łuku przypadnie do gustu nie tyko najmłodszym ale i starszym uczesnikom zmagań oraz widzom.

   

 

 

 

Nie tylko dorośli będą mieli moc wrażeń. Stowarzyszenie ECO - Kąpino organizuje wyścigi rowerowe dla uczniów szkół podstawowych.

Natomiast zaprzyjaźniony Bolszewski Klub Rowerowy "Cyklista" zorganizuje gry i zabawy dla widzów zgromadzonych na parkingu leśnym.

 

COŚ DLA CIAŁA

Już po raz szósty zawodników po maratonie będą masowali uczniowie i nauczyciele z PZSP Wejherowo:

Powiatowy Zespół Szkół Policealnych
ul. Dworcowa 5
84-200 Wejherowo
tel./ fax:(58) 672 25 44 (58) 672 41 72
e-mail:sekretariat@medyk-wejherowo.pl
www.medyk-wejherowo.pl

DZIĘKUJEMY

Powrót do strony głównej maratonu